< Takaisin kalenteriin

Rajahaudan venesatama 12.8.2004

Koskelankylän Riento

KoskRi ja Pohjan viestikilta ry. Kartta uusi 06/2004, radat pääosin ennen suunnistamattomalla alueella. Radat A 7.2 km, B 4.3 km, C 3.0 km ja D 2.1 km. Tervetuloa!

Opastus
Haukiputaantien ja Koisotien risteyksestä.
Leimaus
Emit
Rastireitti
Ei
Pyöräsuunnistus
Ei
Suorituksia
199
Tulokset päivitetty
2.6.2014 21:22

Tulokset

A-rata, naiset
 NimiSeuraAikaEroMin/km
1.Orava JohannaPeRa64:35 -
2.Nurmikumpu MelinaKoskRi68:56+4:21-
3.Väyrynen Anna-KaisaLaiVe75:13+10:38-
4.Oikarinen Eeva-LiisaOH76:10+11:35-
5.Kallio PäiviOYUS86:16+21:41-
6.Määttä AnneKEV86:17+21:42-
Sankari MinnaPohjant0:00 -
Alakylmänen Anna-MariaLaiVe0:00 -
A-rata, miehet
 NimiSeuraAikaEroMin/km
1.Maaninka MikaOsVa47:21 -
2.Grekelä HeikkiPohjant47:41+0:20-
3.Nissilä Jukka 49:52+2:31-
4.Räisäne KariPudU51:23+4:02-
5.Näsi JuhoKoskRi51:24+4:03-
6.Maaninka JarmoOsVa52:28+5:07-
7.Matila TommiLänRa52:29+5:08-
8.Lukkarinen MikkoPohjant58:32+11:11-
9.Hautala AatuPohjant58:57+11:36-
10.Luodonpää RistoAlatPi59:12+11:51-
11.Maaranto MarkkuPohjant59:34+12:13-
12.Moilanen MikkoOsVa60:03+12:42-
13.Grekelä AnttiHaHe64:02+16:41-
14.Järvenpää RaimoIisu64:49+17:28-
15.Pesonen SamiLapVe67:11+19:50-
16.Remsu MikkoOYS/Vapari68:30+21:09-
17.Kesti Ari 68:38+21:17-
18.Halonen TeroKoskRi68:56+21:35-
19.Riippa IlkkaOPU69:41+22:20-
20.Kinnunen Hannu 72:14+24:53-
21.Uusala TeppoPohjant73:32+26:11-
22.Suomio PekkaIF73:35+26:14-
23.Sirviö Petri 74:35+27:14-
24.Sillanpää Pertti 75:00+27:39-
25.Hanhela MaunoHaHe76:18+28:57-
26.Jokela Timo 76:34+29:13-
27.Herva Tuomas 77:16+29:55-
28.Hanhela H.TapioKiimU83:18+35:57-
29.Pudas JarmoMuhU86:35+39:14-
30.Kaasinen AulisPohjant88:23+41:02-
31.Kutila Risto 95:19+47:58-
32.Savukoski Matti 112:21+65:00-
Kauma HeikkiONMKY0:00 -
Karjalainen TeemuPohjant0:00 -
Kainänen Kimmo 0:00 -
B-rata, naiset
 NimiSeuraAikaEroMin/km
1.Prokkola Eeva-Kaisa 52:13 -
2.Leskelä MaaritOsVa54:35+2:22-
3.Marttinen MinnaVaKa59:43+7:30-
4.Väänänen MerviOYS/Vapari66:08+13:55-
5.Keskinarkaus Tuula 71:43+19:30-
6.Halmeenpää Hanna 72:18+20:05-
7.Salmela JuttaLaiVe72:55+20:42-
8.Mattila PirkkoOYS/Vapari73:06+20:53-
9.Tervo Minna 76:42+24:29-
10.Riikka Toppila 78:33+26:20-
11.Seppänen MarkeKoskRi79:38+27:25-
12.Paso Kerttu 79:44+27:31-
13.Hietala PiiaTahkis82:29+30:16-
14.Lämsä SoiliYlikNM84:57+32:44-
15.Jokela RiittaYlikNM85:59+33:46-
16.Pyörälä MaaritOYS/Vapari91:06+38:53-
17.Parkkila TanjaOYS/Vapari91:17+39:04-
18.Manninen Marjukka 93:12+40:59-
19.Salmela MarjutLaiVe108:31+56:18-
Herva RiittaOYS/Vapari0:00 -
Kukkola SaanaPohjant0:00 -
Sillanpää ElinaPohjant0:00 -
B-rata, miehet
 NimiSeuraAikaEroMin/km
1.Rahko SampoPohjant35:04 -
2.Nuolioja VesaPohjant37:34+2:30-
3.Pelkonen ToivoYlikNM40:11+5:07-
4.Järvinen SeppoOuTa44:00+8:56-
5.Maaninka JukkaOsVa44:01+8:57-
6.Juutinen HannuPohjant44:20+9:16-
7.Williamsson Bo-GöranFemman45:34+10:30-
8.Hassinen JuhaPohjant45:40+10:36-
9.Suhonen Kauko 46:14+11:10-
10.Kuivalainen MarkkuIisu46:16+11:12-
11.Terho Jari 46:22+11:18-
12.Mähönen SeppoPeRa46:52+11:48-
13.Höynälä Jouko 48:27+13:23-
14.Saavalainen Jussi 49:01+13:57-
15.Kaipala RaunoOYS/Vapari49:09+14:05-
16.Siirilä JukkaKEMIRA49:35+14:31-
17.Saarinen Tero 50:01+14:57-
18.Holmi Lauri 52:02+16:58-
19.Paasorantala PerttiIinYr52:49+17:45-
20.Rahtu Esa 53:29+18:25-
21.Fredrikson Kaj 54:04+19:00-
22.Suorajärvi MauriPohjant54:24+19:20-
23.Kivinen Juhani 58:12+23:08-
24.Ponkala Jaakko 60:22+25:18-
25.Tahkokorpi Jukka 61:01+25:57-
26.Kyllönen Timo 62:49+27:45-
27.Pernu AnttiOsVa62:56+27:52-
28.Mattila SeppoKoskRi64:39+29:35-
29.Sipilä Juha 64:39+29:35-
30.Kenttälä Janne 64:40+29:36-
31.Hokkanen Matti 65:08+30:04-
32.Sarajärvi IlkkaNokia67:10+32:06-
33.Jämsä EeroKiimU69:47+34:43-
34.Saukko Sami 70:55+35:51-
35.Ojala Arto 71:06+36:02-
36.Mettovaara Pekka 71:11+36:07-
37.Koivula RaunoRaPe72:17+37:13-
38.Laurilan Mika 73:21+38:17-
39.Paananen Jarmo 73:48+38:44-
40.Hirronen Jouni 77:20+42:16-
41.Härkönen VeijoNokia82:52+47:48-
42.Marjala ArtoNokia83:45+48:41-
43.Saikkonen Toivo 85:42+50:38-
44.Kaarteenaho Jouko 91:02+55:58-
45.Pyky EskoKiimU98:12+63:08-
46.Kankainen IlmariORuk104:56+69:52-
Malkamäki Janne 0:00 -
Salomaa JussiLaiVe0:00 -
Lukkarinen AaroPohjant0:00 -
Pääkkö Juhani 0:00 -
Ruuth TapioPohjant0:00 -
Järvelä Kalevi 0:00 -
Tolonen JonneKiimU0:00 -
Putaala TapioNokia0:00 -
Juuso HannuOYUS0:00 -
Teräsniska Markus 0:00 -
Pätsi JuhaPosPy0:00 -
Junes JukkaNokia0:00 -
Ikäheimo 0:00 -
C-rata, naiset
 NimiSeuraAikaEroMin/km
1.Saavalainen Sari 35:50 -
2.Jenni RahkoLaiVe37:35+1:45-
3.Simola LottaOYS/Vapari38:04+2:14-
4.Julin Anne-Maarit 40:26+4:36-
5.Rahko Saana-MariaPohjant43:23+7:33-
6.Tirkkonen Anni 47:05+11:15-
7.Svea Johanna 49:24+13:34-
8.Remes MinnaOsVa50:35+14:45-
9.Valleala RainaBrahe52:14+16:24-
10.Ponkala Pirkko 55:35+19:45-
11.Hillunen TarjaOYS/Vapari77:29+41:39-
12.Vähärautio AiraOuTa78:47+42:57-
Kartano Outi 0:00 -
Pääkkö AnjaOsVa0:00 -
Leinonen Sirkka-LiisaPohjant0:00 -
C-rata, miehet
 NimiSeuraAikaEroMin/km
1.Pitkänen RaimoOYUS24:16 -
2.Karppinen JariOuTa33:00+8:44-
3.Järvitalo RaimoHaHe35:44+11:28-
4.Hohtola EsaYL36:50+12:34-
5.Alasaarela JormaKiimU38:30+14:14-
6.Kivinen Janne 39:42+15:26-
7.Vartiainen SuloKiimU40:07+15:51-
8.Mäntykenttä HannuOYUS40:22+16:06-
9.Pohjamo SamuliPeRa41:34+17:18-
10.Sivunen Sami 41:35+17:19-
11.Kaarela Juha 41:39+17:23-
12.Vaarala Janne 41:48+17:32-
13.Pyhtilä Mauno 49:13+24:57-
14.Kallio JanneONMKY51:26+27:10-
15.Sipola TaunoSPolar54:43+30:27-
16.Rajaniemi SakariSPolar54:43+30:27-
17.Havas MarttiOYUS59:34+35:18-
18.Tuominen Pentti 59:43+35:27-
19.Ehovuo Veijo 61:19+37:03-
20.Kytölä LauriNokia62:32+38:16-
21.Lajunen AriNokia62:55+38:39-
22.Pokela MiikaNokia63:01+38:45-
23.Saastamoinen MarkkuNokia63:12+38:56-
24.Alaniemi AimoNokia63:41+39:25-
25.Jokela Erno 64:04+39:48-
26.Kaakinen KaunoOsVa67:35+43:19-
27.Turunen ViljoIiSu68:45+44:29-
28.Hanhela PenttiKiimU72:32+48:16-
Mankila Janne 0:00 -
Heikkinen JaniRastiE40:00 -
Sundelin Juha 0:00 -
Helttunen ReinoKiimU0:00 -
Kaakinen Pentti 0:00 -
Pernu TimoOsVa0:00 -
Kallio SamuNokia0:00 -
Paasorantala Martti 0:00 -
Koivula Matti 0:00 -
D-rata, naiset
 NimiSeuraAikaEroMin/km
1.Fredrikson KaritaOuTa30:14 -
2.Loukusa OiliRaPe34:00+3:46-
3.Kauppila Veera 35:28+5:14-
4.Sirviö Venla 35:51+5:37-
5.Fredrikson ErikaOuTa37:01+6:47-
6.Savilaakso EssiHaHe38:34+8:20-
7.Kangas JuttaHaHe38:49+8:35-
8.Savilaakso EevaHaHe38:53+8:39-
9.Karppinen Sanna-MariOuTa40:23+10:09-
10.Uusimäki LottaOsVa41:08+10:54-
11.Kela ElisaOsVa41:17+11:03-
12.Höglund VilmaHaHe51:04+20:50-
D-rata, miehet
 NimiSeuraAikaEroMin/km
1.Rahko JuhoLaiVe15:17 -
2.Salmela OlliLaiVe21:55+6:38-
3.Pitkänen TeuvoIisu21:56+6:39-
4.Kauppila Taneli 23:22+8:05-
5.Uusinarkaus Ari 28:32+13:15-
6.Kähkölä JohannesPohjant29:26+14:09-
7.Sirviö Visa 35:39+20:22-
8.Pyry Silviö 57:03+41:46-
9.Manninen RasmusOsVa71:08+55:51-
Vilmunen Hannu 0:00 -
Oma rata
 NimiSeuraAikaEroMin/km
1.Moilanen VilhoOsVa33:10 -

Lisää kommentti

Kommentit

Ei vielä kommentteja.