Navigointi

Tapahtuman tiedot

Takaisin kalenteriin

Pvm
24.5.2011
Järjestäjä
Haukiputaan Heitto
Paikka
Suokkonen
Opastus
Haukiväylä tie nro 848 - Näytä kartalla
Lisätiedot
radat: A,B,C,D, yhteyshenkilö: Jari Lehtosaari 0400 362012
Rastireitti
Kyllä
Pyöräsuunnistus
Ei
Suorituksia
374
Tulokset päivitetty
2.6.2014 21:22

Tulokset

A-rata, naiset 7.40 km
 NimiSeuraAikaEroMin/km
1.Haajanen SatuPohjant68:44 9:17
2.Sassi-Päkkilä LiisaPohjant72:29+3:459:47
3.Käkelä MaijaOYS/Vapari78:01+9:1710:32
4.Kosola ElliPohjant82:38+13:5411:10
5.Aikio OutiOYS/Vapari119:03+50:1916:05
A-rata, miehet 7.40 km
 NimiSeuraAikaEroMin/km
1.Kriikkula IivoIkNV47:26 6:24
2.Runtti JanneYlivKu52:49+5:237:08
3.Maaninka MikaOsVa52:55+5:297:09
4.Järvenpää EsaS-10154:30+7:047:21
5.Vehmas RistoViRuS57:00+9:347:42
6.Kuopus SauliPudU57:34+10:087:46
7.Viippola IlpoOuTa57:50+10:247:48
8.Grekelä HeikkiPohjant58:19+10:537:52
9.Yliniemi MattiVePo58:45+11:197:56
10.Simola MikkoPohjant59:20+11:548:01
11.Seppänen MikaVaKa59:24+11:588:01
12.Räisänen KariKiimU60:37+13:118:11
13.Leskelä JyrkiHaHe61:46+14:208:20
14.Tervo ArhiONMKY63:55+16:298:38
15.Palosaari MikkoKiimU64:00+16:348:38
16.Nummi JaniVaKa64:04+16:388:39
17.Nikkanen MarkkuKoskRi64:28+17:028:42
18.Pukema JarnoOuTa65:18+17:528:49
19.Hepokangas EdvinLaiVe65:47+18:218:53
20.Karppinen AleksiLaiVe66:30+19:048:59
21.Salminen TeemuLänRa67:23+19:579:06
22.Hokkanen MattiOSAO68:10+20:449:12
23.Nissi Markus68:14+20:489:13
24.Moilanen VilhoOsVa70:00+22:349:27
25.Berg Timo70:31+23:059:31
26.Juntunen OlliPeRa71:17+23:519:37
27.Mourujärvi PetriHaHe72:12+24:469:45
28.Väyrynen Jarno72:50+25:249:50
29.Mikkonen AlpoOYS/Vapari73:08+25:429:52
30.Pätsi Pauli73:28+26:029:55
31.Sillanpää PerttiPosPy73:41+26:159:57
32.Rousu SeppoAlatPi74:03+26:3710:00
33.Kaasinen AulisPohjant74:07+26:4110:00
34.Konttajärvi SeppoOYS/Vapari74:23+26:5710:03
35.Halonen TeroKoskRi74:26+27:0010:03
36.Kaipala RaunoOYS/Vapari74:36+27:1010:04
37.Mäkelä EsaIisu74:42+27:1610:05
38.Huuhka KaiKiimU75:55+28:2910:15
39.Mäkinen JuhaniSalRe77:01+29:3510:24
40.Kinnunen Mikko77:32+30:0610:28
41.Aska Hannu78:20+30:5410:35
42.Hanni Juha78:48+31:2210:38
43.Maaninka JukkaOsVa79:02+31:3610:40
44.Manninen AriNivU79:51+32:2510:47
45.Hovila Jani80:03+32:3710:49
46.Similä Jouni81:25+33:5911:00
47.Järnfors Janne81:41+34:1511:02
48.Suomala Ville81:45+34:1911:02
49.Alitalo SamiOsVa82:28+35:0211:08
50.Ruotsalainen KeijoOYUS82:57+35:3111:12
51.Löytynoja Janne83:07+35:4111:13
52.Huhta JariOU4685:36+38:1011:34
53.Vainio Timo85:40+38:1411:34
54.Mikkonen ErkkiKoskRi85:46+38:2011:35
55.Riippa IlkkaOpu87:29+40:0311:49
56.Turtinen Pauli94:39+47:1312:47
57.Jokela Petri95:00+47:3412:50
58.Rämö Jouko95:39+48:1312:55
59.Verronen Mika98:26+51:0013:18
60.Kivinen Janne103:46+56:2014:01
61.Pirttiaho Lauri119:06+71:4016:05
62.Argillander ErkkiVaKa119:56+72:3016:12
63.Karppinen JoukoLaive123:30+76:0416:41
64.Räsänen Mika126:15+78:4917:03
65.Mitrofanoff LasarusOulu141:48+94:2219:09
Utkin SergeyKontiotuot66:08 8:56
B-rata, naiset 5.30 km
 NimiSeuraAikaEroMin/km
1.Kriikkula Johanna42:26 8:00
2.Väyrynen KarinKosKRi55:06+12:4010:23
3.Runtti MinnaVePo55:15+12:4910:25
4.Jokela RiittaYlikNM64:49+22:2312:13
5.Simola LottaOYS/Vapari65:08+22:4212:17
6.Lämsä SoiliYlikNM65:13+22:4712:18
7.Lamberg Anja-LeenaSalRe65:28+23:0212:21
8.Marjakangas ElinaOV67:30+25:0412:44
9.Lithovius Aino-EevaOsVa68:55+26:2913:00
10.Seppänen MarkeHaHe73:53+31:2713:56
11.Kokkonen HannaOYS/Vapari74:11+31:4513:59
12.Lehtosaari SusannaOSVA74:27+32:0114:02
13.Palosaari MariKiimU74:39+32:1314:05
14.Kinnula IrmaOYS/Vapari75:25+32:5914:13
15.Väänänen MerviOYS/Vapari75:26+33:0014:13
16.Maunu Susanna76:37+34:1114:27
17.Pelkonen MaijaOSVA80:12+37:4615:07
18.Parkkila SatuOulun Insinöörit82:37+40:1115:35
19.Karjalainen SeijaLaive83:04+40:3815:40
20.Yliniemi KaisaNivU83:18+40:5215:43
21.Jaatinen MiljaHaHe84:35+42:0915:57
22.Salmeen Mari87:10+44:4416:26
23.Heikkinen SallaOsVa89:58+47:3216:58
24.Ainassaari KaisuOsVa94:13+51:4717:46
25.Pihlajaniemi AnuOYS/Vapari118:38+76:1222:23
26.Erkkilä PäiviOYS/Vapari118:42+76:1622:23
B-rata, miehet 5.30 km
 NimiSeuraAikaEroMin/km
1.Turkka ArtoYlikNM43:09 8:08
2.Vanhanen ReimaPohjant44:45+1:368:26
3.Posio TimoPohjant45:10+2:018:31
4.Airaksinen RistoONMKY46:50+3:418:50
5.Haapaniemi NiiloHaHe47:10+4:018:53
6.Juutinen HannuPohjant47:28+4:198:57
7.Kela MarkoOulRe47:46+4:379:00
8.Markkanen PasiLapVe48:30+5:219:09
9.Soppela Pete48:57+5:489:14
10.Kokko Jarno49:23+6:149:19
11.Potinkara Rami50:30+7:219:31
12.Rantapelkonen TuomoONMKY50:38+7:299:33
13.Holma ErkkiOulRe50:48+7:399:35
14.Pääkkönen JarmoKiimU50:56+7:479:36
15.Korhonen Lassi51:05+7:569:38
16.Siirilä Jukka51:15+8:069:40
17.Pelkonen ToivoYlikNM51:50+8:419:46
18.Kallioinen AriPohjant51:56+8:479:47
19.Hurskainen PenttiOulRe52:22+9:139:52
20.Toropainen PauliONMKY53:22+10:1310:04
21.Malm Lauri53:36+10:2710:06
22.Hytönen Kari53:44+10:3510:08
23.Myllymaa KaukoOulRe53:50+10:4110:09
24.Niva PasiLaiVe54:51+11:4210:20
25.Merilä SeppoOYUS55:19+12:1010:26
26.Hautala Ilkka55:55+12:4610:33
27.Rauhala Antti56:00+12:5110:33
28.Juuso HannuOYUS56:28+13:1910:39
29.Tapaninaho KaleviONMKY56:58+13:4910:44
30.Broström MattiKoskRi57:05+13:5610:46
31.Rankinen Juho57:29+14:2010:50
32.Heinikoski Kalevi57:36+14:2710:52
33.Rahkola EeroOulRe58:09+15:0010:58
34.Haajanen JuhaPohjant58:12+15:0310:58
35.Koivukoski Aki58:21+15:1211:00
36.Sääksjärvi Sami59:45+16:3611:16
37.Vainikainen Jyrki61:25+18:1611:35
38.Paaso JoukoONMKY61:46+18:3711:39
39.Laitinen OlliPeRa62:08+18:5911:43
40.Neuvonen JussiOuTa62:43+19:3411:50
41.Ervasti OnniPeRa62:51+19:4211:51
42.Hekkala Urpo63:34+20:2511:59
43.Ukkola PekkaHaHe64:08+20:5912:06
44.Kurula JuhaniPohjant64:29+21:2012:10
45.Kuopus MikaPuU65:59+22:5012:26
46.Vainikainen Niilo66:20+23:1112:30
47.Latva-Rasku Jukka66:38+23:2912:34
48.Kinnunen Esko67:20+24:1112:42
49.Mettälä Juuso67:54+24:4512:48
50.Heikkinen Markku68:34+25:2512:56
51.Saukko Sami68:46+25:3712:58
52.Vainio Aimo68:53+25:4412:59
53.Haatainen MattiIisu69:38+26:2913:08
54.Okkonen Jaakko70:37+27:2813:19
55.Karhumaa Jouni72:26+29:1713:40
56.Wuotila MikaPV73:22+30:1313:50
57.Koivisto Juhani73:35+30:2613:53
58.Kivinen Juhani73:41+30:3213:54
59.Suur-Inkeroinen MattiOYS/Vapari74:05+30:5613:58
60.Kurttila Pentti74:18+31:0914:01
61.Kokkonen TimoOLK74:20+31:1114:01
62.Harjumaa Lasse76:07+32:5814:21
63.Sipola HeikkiOulRe77:35+34:2614:38
64.Sauvola Tarmo77:55+34:4614:42
65.Kiviniemi Tuomo78:10+35:0114:44
66.Heinonen Joni78:15+35:0614:45
67.Ollanketo ToniOulun Insinöörit78:19+35:1014:46
68.Kariniemi Markku82:05+38:5615:29
69.Kariniemi KalleKärpät82:07+38:5815:29
70.Oikarainen Tapio82:11+39:0215:30
71.Heikkinen Ville84:37+41:2815:57
72.Jussilainen Tuomas84:50+41:4116:00
73.Koivula IlkkaPohjant84:50+41:4116:00
74.Vainikainen Lauri91:55+48:4617:20
75.Ylitalo KariOYS/Vapari93:24+50:1517:37
76.Vainikainen Lasse94:07+50:5817:45
77.Hamina Juha-Pekka98:05+54:5618:30
78.Hyytinen Jari111:49+68:4021:05
79.Kanto Hannu118:03+74:5422:16
Pernu JerePohjant63:34 11:59
C-rata, naiset 3.50 km
 NimiSeuraAikaEroMin/km
1.Rahkola IrmaOulRe32:56 9:24
2.Keskinarkaus TuulaPeRa39:17+6:2111:13
3.Kivelä Elina42:17+9:2112:04
4.Niva SaraLaive42:21+9:2512:06
5.Sahlberg TuijaPohjant43:55+10:5912:32
6.Kosola MarjaPohjant43:59+11:0312:34
7.Niva AnuLaiVe44:52+11:5612:49
8.Maikkola Mervi45:07+12:1112:53
9.Puolakanaho PäiviKiimU45:19+12:2312:56
10.Rouhiainen SiniOYS/Vapari45:20+12:2412:57
11.Holma KaisuOulRe46:04+13:0813:09
12.Lapinkangas LiisaPeRa46:48+13:5213:22
13.Paaso ElinaPohjant46:48+13:5213:22
14.Hoikkaniemi MarikaKiimU47:59+15:0313:42
15.Herronen TarjaOYS/Vapari48:13+15:1713:46
16.Alitalo PäiviOsVa48:34+15:3813:52
17.Hilli Tuija48:51+15:5513:57
18.Yliniemi MinnaNivU49:28+16:3214:08
19.Paaso LeenaPohjant50:04+17:0814:18
20.Sirviö VenlaPohjant51:48+18:5214:48
21.Hooli HeidiOYS/Vapari55:14+22:1815:46
22.Hämälä Sirkka-LiisaPohjant55:49+22:5315:56
23.Löytynoja Päivi56:51+23:5516:14
24.Haapaniemi Tuula56:56+24:0016:16
25.Anttila AnnariinaPohjant57:25+24:2916:24
26.Junes-Kähkölä AnuPohjant57:39+24:4316:28
27.Kilpeläinen MarjaOYS/Vapari57:51+24:5516:31
28.Kela MirjaOulRe58:19+25:2316:39
29.Mälkiö TanjaSK Mortis58:39+25:4316:45
30.Suomela Kati62:01+29:0517:43
31.Vuontisjärvi ja62:25+29:2917:50
32.Merilä KirstiOYUS64:52+31:5618:32
33.Karppinen ElinaOuTa65:08+32:1218:36
34.Ylimannila Paula65:45+32:4918:47
35.Korkiakoski Anna-Leena66:27+33:3118:59
36.Mäntylehto Marianne67:46+34:5019:21
37.Sarkkinen Kaisu69:37+36:4119:53
38.Romakkaniemi TerhiHaHe76:02+43:0621:43
39.Kaija TarjaOYS/Vapari82:47+49:5123:39
40.Lapinniemi KaijaOYS/Vapari83:29+50:3323:51
41.Savolainen SylviOYS/Vapari83:45+50:4923:55
42.Teiramaa Leena109:48+76:5231:22
43.Keisu Venla111:21+78:2531:48
44.Mäkinen Päivi114:05+81:0932:35
Koivunen SiniYlikNM88:20 25:14
Myllymaa PirkkoOulRe54:01 15:26
C-rata, miehet 3.50 km
 NimiSeuraAikaEroMin/km
1.Lukkari Junnu31:26 8:58
2.Pernu JuusoOuTa33:47+2:219:39
3.Alalahti JaakkoONMKY34:12+2:469:46
4.Kotila HarriYlikNM34:18+2:529:48
5.Räinä IlkkaIisu34:38+3:129:53
6.Veijovaara JormaPohjant35:59+4:3310:16
7.Kilpeläinen Ville37:17+5:5110:39
8.Ylimaunu MattiEVP37:57+6:3110:50
9.Takkinen EskoKiimU37:59+6:3310:51
10.Mattila SeppoKoskRi38:15+6:4910:55
11.Ahola TeroPoPy38:44+7:1811:04
12.Viippola AapoOuTa39:08+7:4211:10
13.Pohjamo SamuliPeRa39:12+7:4611:12
14.Härkönen SamiOuTa39:12+7:4611:12
15.Yliniemi OlaviNivU40:40+9:1411:37
16.Jussila PenttiONMKY41:11+9:4511:46
17.Kaimio Auvo41:41+10:1511:54
18.Nauska Seppo45:03+13:3712:52
19.Hamina Martti45:15+13:4912:55
20.Tervonen Tuomas45:20+13:5412:57
21.Juola EskoOH46:29+15:0313:16
22.Rahkola Eino47:59+16:3313:42
23.Herronen Jouni48:05+16:3913:44
24.Aatsinki Jukka49:14+17:4814:04
25.Ehovuo Veijo50:55+19:2914:32
26.Hirvelä Reijo50:59+19:3314:34
27.Sirviö PyryPohjant51:51+20:2514:48
28.Pernu Ilkka57:34+26:0816:26
29.Havas MarttiOYUS65:51+34:2518:48
30.Annala TuomoHaHe67:20+35:5419:14
31.Manninen EeroOsVa74:48+43:2221:22
D-rata, naiset 2.30 km
 NimiSeuraAikaEroMin/km
1.Haverinen Jenni32:06 13:57
2.Pirttilahti HelviHaHe36:50+4:4416:00
3.Päkkilä Riitta38:07+6:0116:34
4.Heikka Heli39:52+7:4617:20
5.Hakala HannaHaHe41:14+9:0817:55
6.Jaatinen VenlaHaHe41:33+9:2718:03
7.Tienhaara NeeaHaHe41:41+9:3518:07
8.Holappa Suvi-TuuliaYlikNM42:51+10:4518:37
9.Vainikainen Sara43:35+11:2918:56
10.Kallioinen EevaPohjant45:15+13:0919:40
11.Öörni-Miettunen MariaIiSu45:29+13:2319:46
12.Korkeasalo VuokkoHaHe46:27+14:2120:11
13.Heikkinen Elina46:39+14:3320:16
14.Pääkkönen TiinaKiimU53:49+21:4323:23
15.Leskelä Maiju64:15+32:0927:56
16.Ellilä KatriHaHe68:20+36:1429:42
17.Höglund VilmaHaHe70:17+38:1130:33
18.Pietiläinen MeeriPeRa82:07+50:0135:42
19.Mustonen Minna82:38+50:3235:55
20.Kolehmainen NiinaHaHe84:23+52:1736:41
D-rata, miehet 2.30 km
 NimiSeuraAikaEroMin/km
1.Pitkänen TeuvoIisu33:20 14:29
2.Vartiainen SuloOul.Res.34:44+1:2415:06
3.Alitalo JoonasOsVa34:55+1:3515:10
4.Pirinen RaimoVRU41:06+7:4617:52
5.Tuominen Pentti41:33+8:1318:03
6.Järvitalo EetuHaHe49:14+15:5421:24
7.Sundelin JuhaHaHe49:26+16:0621:29
8.Sundelin OnniHaHe61:52+28:3226:53
9.Sundelin LauriHaHe62:35+29:1527:12
10.Leskelä Veikka64:31+31:1128:03
11.Herbster RaulBrasilia68:17+34:5729:41
12.Pirttiaho Atte82:56+49:3636:03
13.Pirttiaho Tatu83:05+49:4536:07
RR-rata, pojat 1.90 km
 NimiSeuraAikaEroMin/km
1.Tienhaara HarriHaHe11:49 6:13
2.Heikka Benjamin12:52+1:036:46
3.Kokko Sami13:44+1:557:13
4.Ukkola SakariOsVa15:21+3:328:04
5.Holma Santeri16:02+4:138:26
6.Heikkinen UrhoHaHe16:08+4:198:29
7.Valkama Anssi16:09+4:208:30
8.Takalo EmilOsVa18:27+6:389:42
9.Kojola Juho19:12+7:2310:06
10.Koivunen Ville19:18+7:2910:09
11.Haikola Otto19:44+7:5510:23
12.Päkkilä MattiKiimU22:06+10:1711:37
13.Hietala Eeka23:52+12:0312:33
14.Pietiläinen PatrikPeRa25:15+13:2613:17
15.Haikola Aapo26:06+14:1713:44
16.Salovaara SakuPohjant27:28+15:3914:27
17.Tuohimaa Roni27:38+15:4914:32
18.Vehkaperä AukustiHaHe27:57+16:0814:42
19.Väisänen NiiloHaHe29:54+18:0515:44
20.Jaatinen JanneHaHe30:15+18:2615:55
21.Virta JoelHaHe32:16+20:2716:58
22.Valkama Miika32:25+20:3617:03
23.Virta EliasHaHe32:28+20:3917:05
24.Suomala Klaus36:01+24:1218:57
25.Juntunen RoniHaHe39:36+27:4720:50
26.Karjalainen Jani41:52+30:0322:02
RR-rata, tytöt 1.90 km
 NimiSeuraAikaEroMin/km
1.Niva HeiniLaive10:57 5:45
2.Puolakanaho Elisa13:47+2:507:15
3.Holma EssiOulRe14:00+3:037:22
4.Hemmi Kia15:44+4:478:16
5.Simola Anniina15:51+4:548:20
6.Kokko Sonja16:16+5:198:33
7.Hirvikoski HillaHaHe16:29+5:328:40
8.Kokko Sini16:45+5:488:48
9.Viippola VenlaOuTa17:59+7:029:27
10.Hirvikoski HelmiHaHe18:22+7:259:40
11.Räisänen EssiKiimU20:23+9:2610:43
12.Alitalo HeidiOsVa20:52+9:5510:58
13.Piippola MiljaHaHe21:41+10:4411:24
14.Anttila MineaPohjant22:12+11:1511:41
15.Lehtonen OliviaVePo23:31+12:3412:22
16.Sundelin AnniHaHe24:44+13:4713:01
17.Hemmi Mai24:52+13:5513:05
18.Matinlauri MimosaHaHe25:41+14:4413:31
19.Puoskari LauraHaHe27:49+16:5214:38
20.Päkkilä VeeraKiimU29:50+18:5315:42
21.Väisänen VenlaHaHe30:44+19:4716:10
22.Grönstrand Sonja31:58+21:0116:49
23.Suomala Viola32:02+21:0516:51
24.Hirvikoski HeljäHaHe32:09+21:1216:55
25.Ailio RoosaHaHe32:19+21:2217:00
26.Määttä Elsi33:00+22:0317:22
27.Ollonen ReetaHaHe36:59+26:0219:27
28.Kaukua SanniHaHe39:45+28:4820:55
29.Romakkaniemi TeeaHaHe39:57+29:0021:01
30.Sipovaara PinjaHaHe40:00+29:0321:03
31.Kenttälä ElliHaHe40:59+30:0221:34
32.Päkkilä Venla41:52+30:5522:02
Oma rata
 NimiSeuraAikaEroMin/km
Lohela VäinöPohjant46:21 -
Anttila Oona35:11 -
Tokoi Sakari69:35 -
Backman SaanaHaHe72:05 -
Nissinen Reeta88:19 -
Grönstrand Katja0:00 -
Veijo Jouko61:08 -
Heinikoski Kalevi0:00 -
Luukkonen Simo52:51 -
Herajärvi MikkoPohjanv.0:00 -
Salovaara HeikkiPohjant61:22 -
Jämsä InkaHaHe28:22 -
Vaarala Harri74:35 -
Jämsä VerneriHaHe0:00 -
Airaksinen Saara68:17 -
Jäntti MattiPohjant73:01 -
Luodonpää RistoAlatPi84:02 -
Järvenpää RaimoIisu67:33 -
Matinlauri KasperiHaHe0:00 -
Kela MerjaOulRe71:15 -
Rautio OssiNivU23:28 -
Kuivalainen MarkkuIisu0:00 -
Säily Mikko77:08 -
Kähkölä Anni-LottaPohjant35:05 -
Turunen EskoSonPa61:45 -
Lapinkangas Heidi38:22 -
Vainikainen Henri56:53 -
Leskelä JessikaHaHe57:08 -
Rantsi Petra118:59 -

Lisää kommentti

Kommentit

  1. Ha-He Sporttiklubi, 2011-05-23 06:44:13

    Sporttiklubi pitää kahviota Suokkosessa Ti 24.5. klo 16.00
    alkaen.
    Myynnissä kahvia ja pullaa, kuppi
    1 â?¬ samoin pulla.
    Myös mehua ja karkkia myynnissä
    kohtuu hintaan.
  2. Ratametsuri / kartoittaja, 2011-05-23 10:57:30

    Upouusi kartta Suokkosen yläosasta on valmis.

    Pidemmille radoille tarjolla monelle lähes neitseellistä suunnitusmaastoa. Lyhemmätkin radat on suunnattu alueelle missä eivät ennen ole käyneet.

    Taitopuolella korostuu reitinvalinta ja suunnassa kulku.

    Radat, Matkat ja radan tyyppi
    A: 7.4 km (Suunnistusrata)
    B: 5.3 km (Kunto-rata)
    C: 3.5 km (Helpohko)
    D: 2.3 km (Helppo)
    RR: n. 2 km

    Tervetuloa hyvän tuulen Haukiputaalle!

    Terveisin:

    Heiton suunnistajat ja sporttiklubi!
  3. Härveli manageri, 2011-05-24 13:18:11

    Heiton Härveliin tulee nämäkin rastit heti kun tulokset saadaan!

    http://www.hahe.fi/suunnistus/

    Vasemmalta reittihärveli
  4. late, 2011-05-24 22:00:53

    Nyt oli A-rata todellakin suunistusrata. Lähekkäinkin olevilla rasteilla sai harjoitella tarkkuutta ja pitkillä väleillä välietappeja. Erityismainninnan arvoisia olivat -8-9-10 (taimikkosuunnistus alkaa olla riittävän tarkkaa, tarvii vain lisää vauhtia) ja -14-15-16 sekä -18-19.
  5. Härveli mangeri, 2011-05-24 22:43:31

    Nyt on härvelikin kunnossa, sieltä näkee myös tulokset ja erillaisen väliaika analyysin.

    Löytyy alla olevasta linkistä!

    Kiitos kaikki iloisesta tunnelmasta vaikka välillä vähän ropsauttikin!
  6. bingo, 2011-05-25 11:53:46

    Kiitos minunkin puolesta todella suunnistuksellisesta A-radasta. Lisää tällaista, niin minäkin opin vielä suunnistamaan ihan oikeasti vielä jonain päivänä!
  7. lukija, 2011-05-25 14:13:53

    hyvä
  8. Mika, 2011-05-25 19:00:52

    Kiitokset reittihärvelistä! Jälkipelit kruunaa illan suoritukset, niin myös eilen.

    Toivottavasti muutkin ottavat palvelun käyttöön. Ellei omaa ole, Hahelaiset lupasivat omansa käyttöön.